مشخص شدن نتایج دور رفت لیگ کشتی آزاد در گروه ج
تاریخ انتشار: ۵ آبان ۱۴۰۰ | کد خبر: ۳۳۵۰۴۴۷۴
دور رفت لیگ برتر کشتی آزاد در گروه ج در شهر کرج برگزار شد. به گزارش ایسنا، در دور رفت گروه ج ۶ دیدار برگزار شد که نتایج آن به شرح زیر است:
دانشگاه آزاد اسلامی ۷ – شهید صدرزاده ۳
شهید صدرزاده ۷ – فرم دمای اراک ۳
دانشگاه آزاد اسلامی ۹ – جوانان البرز یک
جوانان البرز ۸ – فرم دمای اراک ۲
دانشگاه آزاد اسلامی ۹ – فرم دمای اراک یک
شهید صدرزاده ۷ – جوانان البرز ۳
همچنین ردهبندی تیمی این مسابقات در پایان دور رفت به شرح زیر است:
۱- دانشگاه آزاد اسلامی
۲- شهید صدرزاده
۳- جوانان البرز
۴- فرم دمای اراک
نتایج انفرادی این دیدارها به شرح زیر است:
شهید صدرزاده ۳ – دانشگاه آزاد اسلامی ۷ (اسامی تیم صدرزاده در ابتدا آمده است)
۵۷ کیلوگرم: امیرحسین شامی، برنده ۳- رضا مومنی ۲
۶۱ کیلوگرم: سید معین حسینی صفر – مهدی شیرازی، برنده ۹
۶۵ کیلوگرم: افشین خوشبخت صفر – حسن مراقلی، برنده ۴
۷۰ کیلوگرم: رضا شیرازی صفر – فرهاد نوری، برنده ۱۱
۷۴ کیلوگرم: وحید اسماعیل زاده ۲ – حامد رشیدی، برنده ۷
۷۹ کیلوگرم: محسن عباسی ۲ – بهمن تیموری، برنده ۶
۸۶ کیلوگرم: امیدرضا سهیلی ۲ – علیرضا صابریان، برنده ۴
۹۲ کیلوگرم: محمدمبین عظیمی، برنده ۴ – سینا غلامی صفر
۹۷ کیلوگرم: میثم عبدی، برنده ۸ (ضربه فنی) – علیرضا عبدالهی ۶
۱۲۵ کیلوگرم: جواد نظری ۱ – علی اکبرپور، برنده ۷
فرم دمای اراک ۲ – جوانان البرز ۸ (اسامی تیم اراک در ابتدا آمده است)
۵۷ کیلوگرم: پوریا ترکمان ۱ – محمد کابلی ۳
۶۱ کیلوگرم: سعید انوری ۸ – دارویش ولی زاده، برنده ۴ (ضربه فنی)
۶۵ کیلوگرم: اصغر قنبری ۴ – حامد رحیمی، برنده ۶
۷۰ کیلوگرم: حافظ دشتیان ۳ – حسین محمدآقائی، برنده ۵
۷۴ کیلوگرم: سجاد چهاردولی، برنده ۳ – سعید رسولی ۲
۷۹ کیلوگرم: محمدجواد حمیدی ۲ – علیرضا کریمی، برنده ۷
۸۶ کیلوگرم: حامد عاشق حسینی ۶ – عارف رنجبری، برنده ۶
۹۲ کیلوگرم: محمدجواد پرنوری ۳ – علیرضا صادقی، برنده ۶
۹۷ کیلوگرم: امیررضا فتاحی، برنده ۱۱ – مجید کرمی صفر
۱۲۵ کیلوگرم: حسین اسماعیلی ۱ – امیررضا معصومی، برنده ۶
جوانان البرز ۱ – دانشگاه آزاد اسلامی ۹ (اسامی تیم البرز در ابتدا آمده است)
۵۷ کیلوگرم: شهداد خسروی، برنده ۷- عرفان آئینی صفر
۶۱ کیلوگرم: علیرضا اصلانی صفر- مهدی شیرازی، برنده ۱۰
۶۵ کیلوگرم: محمد رسولی صفر- حسن مرادقلی، برنده ۵
۷۰ کیلوگرم: میلاد احمدی ۱- فرهاد نوری، برنده ۱۱
۷۴ کیلوگرم: سبحان رحمانی ۳- سبحان یاری، برنده ۱۱
۷۹ کیلوگرم: علیرضا رستمی صفر- بهمن تیموری، برنده ۱۰
۸۶ کیلوگرم: عارف رنجبری صفر- علیرضا صابریان، برنده ۵
۹۲ کیلوگرم: حسین قلی زاده صفر- سینا غلامی، برنده ۹ (ضربه فنی)
۹۷ کیلوگرم: علی جعفری صفر- امیر محمدی ۱۱
۱۲۵ کیلوگرم: امیررضا معصومی ۵- علی اکبرپور، برنده ۱۵
فرم دمای اراک ۳- شهید صدرزاده ۷ (اسامی تیم اراک در ابتدا آمده است)
۵۷ کیلوگرم: علیرضا محمدحسنی ۴- امیرحسین شامی، برنده ۵
۶۱ کیلوگرم: سعید انوری زیجود صفر- میرعلی باوفاسادات، برنده ۴
۶۵ کیلوگرم: یوسف جابری ۲- حسین نظری، برنده ۳
۷۰ کیلوگرم: حافظ دشتیان، برنده ۱۱- افشین خوشبخت ۱
۷۴ کیلوگرم: یزدان سنایی نیا صفر – وحید اسماعیل زاده، برنده ۲
۷۹ کیلوگرم: آرمین بابایی، برنده ۳- حمزه کرد ۲
۸۶ کیلوگرم: علی اصغر محمدی ۶- امیدرضا سهیلی، برنده ۷
۹۲ کیلوگرم: میلاد صرمی ۱- حامد گرامی، برنده ۲
۹۷ کیلوگرم: محراب کریمی ۱- میثم عبدی، برنده ۱۰ (ضربه فنی)
۱۲۵ کیلوگرم: امیررضا فتاحی، برنده ۳- امیرحسین شعاعی ۱
فرم دمای اراک ۱- دانشگاه آزاد اسلامی ۹ (اسامی تیم اراک در ابتدا آمده است)
۵۷ کیلوگرم: پوریا ترکمان صفر- رضا مومنی، برنده ۴
۶۱ کیلوگرم: مهدی جعفری صفر – مهدی شیرازی برنده ۷
۶۵ کیلوگرم: اصغر قنبری ۵- علیرضا اشکیور، برنده ۵
۷۰ کیلوگرم: حافظ دشتیان، برنده ۴- فرهاد نوری ۱
۷۴ کیلوگرم: سجاد چهاردولی صفر- حامد رشیدی، برنده ۷
۷۹ کیلوگرم: آرمین بابایی ۲- علی شکوری، برنده ۲
۸۶ کیلوگرم: علی اصغر محمدی ۳- علیرضا صابریان، برنده ۷
۹۲ کیلوگرم: امیرمحمد خانکی صفر- سینا غلامی، برنده ۱۲
۹۷ کیلوگرم: امیررضا فتاحی ۲- علیرضا عبدالهی، برنده ۳
۱۲۵ کیلوگرم: محراب کریمی صفر- امیر محمدی برنده ۲ (ضربه فنی)
جوانان البرز ۳- شهید صدرزاده ۷ (اسامی تیم البرز در ابتدا آمده است)
۵۷ کیلوگرم: محمد کابلی ۴- امیرحسین شامی، برنده ۹
۶۱ کیلوگرم: داریوش ولی زاده ۵- میرعلی باوفا سادات، برنده ۶
۶۵ کیلوگرم: حامد رحیمی ۵- حسین نظری، برنده ۸
۷۰ کیلوگرم: حسین محمدآقایی، برنده ۷ – رضا شیری صفر
۷۴ کیلوگرم: سعید رسولی خطیر ۱- وحید اسماعیل زاده، برنده ۷
۷۹ کیلوگرم: علیرضا کریمی ۱- محسن عباسی، برنده ۲ (ضربه فنی)
۸۶ کیلوگرم: عارف رنجبری، برنده ۳- امیدرضا سهیلی ۲
۹۲ کیلوگرم: علیرضا صادقی صفر- محمدمبین عظیمی، برنده ۱۱
۹۷ کیلوگرم: علی جعفری ۳- میثم عبدی، برنده ۶
۱۲۵ کیلوگرم: امیررضا معصومی، برنده ۱۰- جواد نظری ۳
انتهای پیام
.بیشتر بخوانید: اخباری که در وبسایت منتشر نمیشوند!
منبع: پارس فوتبال
کلیدواژه: لیگ کشتی آزاد دانشگاه آزاد اسلامی ۹ ابتدا آمده شهید صدرزاده ۷ جوانان البرز ۱ ۷۴ کیلوگرم ۱۲۵ کیلوگرم ۹۲ کیلوگرم ۸۶ کیلوگرم ۷۹ کیلوگرم ۷۰ کیلوگرم ۹۷ کیلوگرم ۶۱ کیلوگرم ۶۵ کیلوگرم ۵۷ کیلوگرم اسامی تیم برنده ۱۰ ضربه فنی برنده ۱۱ برنده ۲ برنده ۷ دور رفت برنده ۶ برنده ۳ برنده ۴ برنده ۵
درخواست حذف خبر:
«خبربان» یک خبرخوان هوشمند و خودکار است و این خبر را بهطور اتوماتیک از وبسایت parsfootball.com دریافت کردهاست، لذا منبع این خبر، وبسایت «پارس فوتبال» بوده و سایت «خبربان» مسئولیتی در قبال محتوای آن ندارد. چنانچه درخواست حذف این خبر را دارید، کد ۳۳۵۰۴۴۷۴ را به همراه موضوع به شماره ۱۰۰۰۱۵۷۰ پیامک فرمایید. لطفاً در صورتیکه در مورد این خبر، نظر یا سئوالی دارید، با منبع خبر (اینجا) ارتباط برقرار نمایید.
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت «خبربان» مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویر است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان در قانون فوق از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هر گونه محتوی خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
خبر بعدی:
رسیدن علیرضا سرلک به المپیک با فرمول تکراری
قانون کسب سهمیه و حضور در المپیک که پیش از این در مورد چهار وزن کشتی آزاد و فرنگی اجرایی شد، درباره علیرضا سرلک نیز صادق خواهد بود. - اخبار ورزشی -
به گزارش خبرگزاری تسنیم، پیش از اعزام پنج نماینده ایران به مسابقات گزینشی آسیایی، عنوان شد که هر کسی بتواند در بیشکک سهمیه المپیک را بگیرد، خودش ملیپوش خواهد شد.
تیم آزاد ایران با رحمان عموزاد در 65 کیلو، حسن یزدانی در 86 کیلو و امیرحسین زارع در 125 کیلوگرم در مسابقات جهانی 2023 بلگراد سهمیه المپیک گرفته بود و سهمیههای کشتی فرنگی را نیز مهدی محسننژاد در 60 کیلو، محمدرضا گرایی در 67 کیلو، محمدهادی ساروی در 97 کیلو و امین میرزازاده در 130 کیلوگرم در اولین گزینشی المپیک در صربستان به دست آوردند.
بنابراین شاگردان محسن کاوه با احمد جوان در 57 کیلو، یونس امامی در 74 کیلو و امیرعلی آذرپیرا در 97 کیلوگرم و تیم حسن رنگرز نیز با امین کاویانینژاد در 77 کیلو و علیرضا مُهمدی در 87 کیلوگرم راهی مسابقات گزینشی آسیایی شدند که از این جمع فقط جوان در کسب سهمیه ناکام بود و چهار نفر دیگر مجوز شرکت در المپیک را به دست آوردند تا طبق وعده فدراسیون، صاحب دوبنده تیم ملی در المپیک نیز شوند.
علیرضا سرلک هم با همین فرمول به المپیک خواهد رسید. اگر او بتواند در استانبول سهمیه المپیک بگیرد، خودش نیز در 57 کیلوگرم نماینده ایران در بازیهای المپیک پاریس خواهد بود.
پیش از این میلاد والیزاده و احمد جوان نماینده وزن اول ایران در دو مسابقه گزینشی قبلی در بلگراد و بیشکک بودند.
سرلک مدال نقره سال 2021 وزن 57 کیلوگرم را در کارنامه دارد.
انتهای پیام/